about

O sobie w trzeciej osobie:

Projektantka, kuratorka, wykładowczyni. Pracuje na Wydziale Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku  gdzie współprowadzi  pracownię Designu Eksperymentalnego. Komercyjnie i zawodowo jako mafmaf design  zajmuje się projektowaniem wyglądu  produktów oraz drukiem 3d.

Zwolenniczka projektowej interdycyplinarności, interesuje się różnymi aspektami projektowania, sympatyzuje z naukami społecznymi w połączeniu z wiedzą techniczną. Swoje spostrzeżenia wykorzystuje projektach i publikacjach. Design traktuje holistycznie jako spotkania lokalnych i globalnych przestrzeni kultury.  Zwolenniczka projektowej interdyscyplinarności. Realizuje marzenia związane z projektowaniem dla sektora kosmicznego.

Jej prace były wystawiane na najważniejszych targach i wystawach  w Polsce i za granicąm.in. w Paryżu, Mediolanie, Berlinie a także w  Kuala Lumpur, Pekinie  i Los Angeles. Jest autorką monografii naukowych i  artykułów branżowych, występuje  jako  prelegentka na międzynarodowych konferencjach. Laureatka m.in. Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego dla Twórców Kultury 2014, 2017, Stypendium Ministra Kultury Młoda Polska 2015.

Specyficzne poczucie humoru tłumaczy „przedawkowaniem kreskówek w dzieciństwie”.Prywatnie kocha podróże, zbiera kamienie i lubi kminek.